headerphoto

width=360
58 OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU PRZODOWNIKÓW TURYSTYKI PIESZEJ
Rzeszów - 9-13 września 2015

( REGULAMIN ) ( KARTA ZGŁOSZENIA )


Wycieczki przedzlotowe:

Wycieczka Ilość osób
Wyc. 1 - Przemyśl 48
Wyc. 2 - Jasło, Krosno 30
Wyc. 3 - Lwów 17


Wycieczki zlotowe:

Wycieczka Ilość osób
Wyc. 1 - Blizne, Czerteż, Sanok 30
Wyc. 2 - Łańcut 80
Wyc. 3 - Jasło, Trzcinica 48


Ostateczna liczba osobów zgłoszonych na 58 Ogólnopolski Zlot PTP (na dzień 31.08.2015 r.):

L.p. Nazwisko Imię Miejscowośc
1 Jośko Andrzej Rybnik
2 Lewandowski Andrzej Mazowsze
3 Osiński Tadeusz Katowice Górnośląski
4 Osińska Jolanta Katowice Górnośląski
5 Jednoróg Czesław Marek Żagań
6 Adamczyk Weronika Poznań
7 Pluta Józef Chorzów Batory
8 Kamiński Jan Grudziądz
9 Pasik Henryk Grudziądz
10 Paderewska Danuta Jaworzno
11 Klauz Sławomir Żarnów
12 Buczko Stanisław Żarnów
13 Ludwikowska Aleksandra Piotrków Trybunalski
14 Szafińska Grażyna Żarnów
15 Szafiński Włodzimierz Żarnów
16 Wiatr Krzysztof Końskie
17 Żyła Roman Siemianowice
18 Świgoń Jerzy Poznań Międzyuczelniany
19 Zając Marian Wodzisław Śląski
20 Salisz Mirosław Siemianowice
21 Czopka Andrzej Siemianowice
22 Mierzwa Felicjan Siemianowice
23 Kurtz Piotr Siemianowice
24 Ziobrowski Andrzej Włocławek
25 Bromer Kazimierz Katowice - Lubliniec
26 Kozulak Tadeusz Brzeg
27 Jakubowski Jerzy Kwidzyń
28 Fryśny Alfred Wrocław - Perpedes
29 Głowa Danuta Żarnów
30 Guska Franciszek Końskie
31 Derlińska Krystyna Zielona Góra
32 Szczepaniak Elżbieta Zielona Góra
33 Curyl Zbigniew Świdnica
34 Polcer Wacław Łódź - Nauczycielski
35 Hanc Sławomir Bytom
36 Fułat Ewa Jaworzno
37 Wolniak Krystyna Szczecin
38 Ziomek Zdzisław Siemianowice
39 Furyk Jolanta Wrocław - Stare Miasto
40 Kurp Leszek Żarnów
41 Perlik Tadeusz Toruń - Miejski
42 Hyla Irena Bielsko-Biała
43 Hyla Michał Bielsko-Biała
44 Dobrzyńska Joanna Sopot
45 Świderska Czesława Żarnów
46 Długosz Helena Koszalin
47 Chlebosz Anna Koszalin
48 Simiński-Stanny Tomasz Grudziądz
49 Piotrowicz Maciej Przemyśl
50 Zaremba Janusz Kwidzyń
51 Kaczmarek Janusz Wrocław - Perpedes
53 Horst Elżbieta Piła
54 Maciaszek Edmund Piła
55 Dobrogowska Beatrice Piła
56 Gontkowski Mirosław Ząbkowice Śląskie
57 Zdeniecki Jacek Lublin - Miejski
58 Czerwiński Marcin Pleszew
59 Zaradny Mirosław Pleszew
60 Kubiak Mirosław Pleszew
61 Matuszewski Jerzy Mysłowice
62 Pabiszczak Leon Chorzów Batory
63 Rosińska Janina Chełmno
64 Balcerzak Magdalena Chełmno
65 Gostomski Zdzisław Chełmno
66 Gostomska Danuta Chełmno
67 Gostomski Sebastian Chełmno
69 Drabczyk Leszek Jawor
70 Gęsior Henryk Jawor
71 Golonka Bogusław Jawor
72 Kowalik Andrzej Jawor
73 Nowocień Zdzisław Jawor
74 Zieliński Bogusław Jawor
75 Zwierzchowski Eugeniusz Jawor
76 Żmuda Grażyna Jawor
77 Kaźmierczak Lech Zielona Góra
78 Wiącek Andrzej Wrocław - Stare Miasto
79 Łuć Stanisław Warszawa - Marymont
80 Żochowski Mieczysław Warszawa - Mazowsze
81 Nowak Elżbieta Olsztyn
83 Leoniak Bartosz Łódź
84 Nazaruk Daniel Gdańsk
85 Majewski Szymon Konrad Zielona Góra
86 Majdewicz Włodziemierz Warszawa
87 Kucharski Krzysztof Ostrowiec Św.
88 Korzeniewski Bogumił Toruń - Przewodnicki
89 Gerszewska Małgorzata Gdańsk
90 Gerszewski Ryszard Gdańsk
91 Błaszczak Jan Luboń
92 Błaszczak Maria Luboń
93 Prentki Marek Poznań - Rataje
94 Paraszkiewicz Feliks Toruń
95 Czech Anna Toruń
97 Kowalski Andrzej Warszaw Praga
98 Bajdak Zofia Oświęcim
99 Lehnert Wiesława Oświęcim
100 Czarnik Henryka Oświęcim
101 Czarnik Józef Oświęcim
102 Hoppa Danuta Elbląg
103 Kałabun Jolanta Elbląg
104 Kałabun Sławomir Elbląg
105 Kaczmarczyk Jarosław Gdynia - Morski
106 Kaczmarczyk Dorota Gdynia - Morski
107 Karolak Jolanta Gdynia - Morski
108 Nikodemczuk Ewa Gdynia - Morski
109 Tokarski Mieczysław Włodawa
110 Drygała Katarzyna Gniezno
111 Bosacka Ewa Gniezno
112 Sarnowska Krystyna Gniezno
113 Grajczak Krystian Gniezno
114 Lach Teresa Szczecin
115 Kaftan Halina Opoczno
116 Biskup Zenon Poznań - Rataje
117 Szczucki Arnold Słupsk
118 Szymszon Julian Wrocław
119 Kruszczyński Maciej Koszalin
120 Aleksandrowicz Małgorzata Opoczno
121 Aleksandrowicz Zbigniew Opoczno
122 Żurkiewicz Danuta Poznań - Nowe Miasto
123 Żurkiewicz Leszek Poznań - Nowe Miasto
124 Tokarz Józef Koszalin
125 Kutyła Edward Jastrzębie Zdrój
126 Milewski Janusz Opole
127 Kałabun Urszula Elbląg
128 Rząsa Czesław Szczecin
129 Borkowska Danuta Szczecin
130 Bałabuch Ryszard Puławy
131 Nowak Andrzej Olsztyn
132 Gawroński Stanisław Olsztyn
133 Markowska Weronika Olsztyn
134 Popiołek Jerzy Olsztyn
135 Król Stanisław Kamienna Góra
136 Kruk Włodzimierz Zawiercie
137 Oświęcimski Aleksander Lwówek Śląski
138 Stróżecki Andrzej Zawiercie
139 Drozda Wojciech Warszawa Praga
140 Karpiński Jarosław Warszawa - Mazowsze
141 Gumprecht Wiktor Jelenia Góra
143 Kordyl Weronika Gdynia
144 Garus Marian Kraków
145 Brodny Fryderyk Gdynia
146 Struglińska Elżbieta Turek
147 Grajkowski Dariusz Turek
148 Kowalski Roman Toruń
149 Rydz Zdzisław Lublin
150 Człapka Edmund Szamotuły
151 Człapka Anna Szamotuły
152 Fruba Ryszard Warka
153 Kowalczyk Paweł Albert Radom
154 Ochnio Zbigniew Marian Radom
155 Szydło Mariola Zielona Góra
156 Kotyla Elżbieta Żarnów
157 Łukiewski Piotr Grudziądz
158 Ebertowski Stanisław Gdańsk
159 Wiśniewski Bogusław Szczecin
160 Sławiński Henryk Lubań
161 Kuczakowska Danuta Drawsko Pomorskie
162 Sławiński Jacek Lubań
163 Krzywicka Ewa Lubań
164 Kowalski Wojciech Lublin
165 Kowalski Krzysztof Olsztyn
166 Doniec Zbigniew Zawiercie
167 Sosnowska Marta Ostrowiec Świętokrzyski
168 Świder Leszek Rzeszów
169 Wnęk Aleksandra Rzeszów
170 Kałuża Elżbieta Rzeszów
171 Kałuża Zygmunt Rzeszów
172 Ćwiok Alicja Rzeszów
173 Banek Halina Rzeszów
174 Cesarz Marcin Rzeszów
175 Miłoszewski Henryk Zarząd Główny
176 Kapłon Jerzy Zarząd Główny
180 Górka Jan Organizator
181 Jońca Edmund Rzeszów
182 Leszczyńska Anna Rzeszów
183 Hadała Antoni Rzeszów
184 Solarski Zygmunt Rzeszów


Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze
Oddział im. Mieczysława Rachwała
35-064 Rzeszów,
ul. Jana Matejki 2
tel.(0-17)85-367-55,
fax (0-17)850-12-99
Biuro Oddziału PTTK czynne:
pn - pt: 8:00 - 16:00
śr: 8:00 - 19:00